Sizin yükünüz, bizim görevimiz…

Hızla gelişmekte olan taleplere ve değişen koşullara hızlı uyum sağlayan, yaratıcı ve geliştirici çözümleri, maximum kalite ve minimum maliyetler ile zamanında çözüme kavuşturabilme sorumluluğunun bilincindeyiz.

Bu hedefler doğrultusunda MP Air & SeaLojistik, karayolu, denizyolu ve havayolu alanlarında genç ve dinamik kadrosu ile ithalat-ihracat, gümrükleme, depolama ve yurt dışı dağıtım hizmetleri sunmaktadır.

Hakkımızda

MP Lojistik olarak 2011’den bugüne dek, alanlarında profesyonelleşmiş kadromuz ile 193 ülkeye Hava, Deniz, Karayolu ve depolama alanlarında parsiyel, komple, konsolide, antrepo ve transit ticaret hizmeti sağlamaktayız.

Aynı zamanda trading firması olan şirketimiz, müşterilerimize ithalat ve ihracat işlemlerinde çözüm ortaklığı sunarken önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve çözüme hızlı ulaşmak olmuştur.

Vizyonumuz

Genç ve dinamik yapımızdan aldığımız güç ile akılcı, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek dürüst, güvenilir ve profesyonel bir yaklaşımla müşterilerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak en uygun çözümü en kısa zamanda üretiyoruz.

Misyonumuz

Bir Türk firması olarak lojistik hizmetlerinde güven esasına dayalı bir şekilde bu güne kadar temelleri sağlam ve hızlı gerçekleşen büyümemizi sürdürmek, bunun yanında sektördeki bir çok alanda müşterilerimize çözüm önerileri sunarak beklentileri en üst düzeyde karşılamayı hedef ediniyoruz.

Hizmetlerimizden faydalanmak için formu doldurun, size ulaşalım!