Bir Türk firması olarak lojistik hizmetlerinde güven esasına dayalı bir şekilde bu güne kadar temelleri sağlam ve hızlı gerçekleşen büyümemizi sürdürmek, bunun yanında sektördeki bir çok alanda müşterilerimize çözüm önerileri sunarak beklentileri en üst düzeyde karşılamayı hedef ediniyoruz.

Müşteri yapısı, talepleri ve ihtiyaçlarına göre çalışmalarımızı gerçekleştiriyor ve bu doğrultuda çözüm ortaklarına optimum seviyede tedarik zinciri hizmetleri sunuyoruz.

Depolama Servisi
Depolama hizmetleri, ticarete konu ürünlerin güvenli şekilde istiflenmesi/saklanması ve depolanması konusunda sunulan hizmettir. Günümüzde depolama hizmeti ileri seviye teknoloji sistemlerinin entegre edilmesi ile iş ortaklarımızın hizmetine sunulmaktadır.Farklı sektörlerin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik sürekli... read more
Dış Ticaret İşlemleri
Tedarik zincirinin satın alma aşaması olarak adlandırılan bu bölümünde, İhracat veya İthalat yetkisi, izni veya tecrübesi olmayan KOBİ'lerimizin, İthalat ve İhracat aşamalarına doğrudan dahil olmak istemedikleri durumlarda veya dış ticaret mevzuatına göre İhracat... read more
Mikro İhracat
Mikro ihracat, fatura tutarının 15.000 Avro'dan az olduğu ve satılan malların ağırlığının 300 kilogramdan az olduğu Türkiye'den yabancı ülkelere yapılan satışlar olarak tanımlanmaktadır. Mikro ihracat prosedürleri normal ihracata göre daha basit ve hızlı... read more
Hava Yolu

Kaliteli hizmet anlayışımız ve güçlü acente ağımız ile uluslararası ticarete açık havalimanları için ihracat ve ithalat servisi sunabilmekteyiz.

read more
Deniz Yolu

Uluslararası ticaretin büyük bir kısmının gerçekleştiği, dünyanın her limanından/limanına güvenli ve teknolojik lojistik destek sağlarken dilediğiniz zaman en ekonomik, en hızlı, en kolay şekilde ulaştırmaktadır.

read more
Kara Yolu

Kısa mesafeli yapılacak taşımalarda diğer taşıma sistemlerine göre daha uygun maliyetli ve avantajlı metoda sahiptir. İstenilen yere, güvenle hızlıca sağlam bir şekilde ulaştıralım!

read more